Odstraňovanie plesní

Nebezpečné plesne

Plesne sú zlí spolubývajúci. Spôsobujú škvrny, zápach a poškodzujú zdravie, preto je potrebné ich likvidovať. Poradíme vám, ako na to. Drvivá väčšina súčasných technológií je založená na biocídnych prípravkoch. Ich účinnosť sa však časom rýchlo vyčerpá a preto sme donútení ich používať opakovane, znova a znova. Plesne si na tieto prípravky časom vybudujú odolnosť podobne ako my na antibiotiká. Prinášame vám úplne jedinečnú a revolučnú technológiu v boji proti plesniam a baktériám. Na takto ošetrenom povrchu plesne jednoducho nevyrastú! Odstraňovanie plesní svojpomocne môže byť velmi nebezpečné näjme vtedy, ak by ste ich náhodou inhalovali teda vdychli pri nesprávnom odstraňovaní. Odstraňovanie plesní je technologicky náročný proces, ktorý ked nieje presne dodržaný plesne sa vždy vrátia a to v ešte agresívnejšej forme. Preto sa obráťte na nás profesionálov, ktorý majú potrebné know how na sanáciu plesní tak, aby sme odstranili hlavnú príčinu a aby sa už nikdy vo vašom domove neobjavili.

Referencie

Mala som katastrofálne zaplesněné stěny v kúpelni naozaj to bolo niečo hrôzostrašné. Šťastie bolo, že som zohnala tak šikovného majstra ktorý ma tej hrôzi zbavil. Stěna je krásne čistá, biela a už vyše 8 mesiacov po zásahu sa neobjavila žiadná nová pleseň mooc ďakujem :-) Odporúčam

Mata Stolná 

”Najskôr sme si s manželom mysleli, že to zvládneme sami, ale bola to nepríjemná práca a plesně boli do mesiaca späť a to ešte v horosom ako pred tim..Teras viem ze je nutný zásah profesionálov, pretože stěny vyzerajú neskutočne zdravo a uz viac ako pol roka ani známka po plesni. Pán je jednička :-)))

Vierka Travková 

V detskej izbe môjho dieťaťa sa vyskytla pleseň samozrejme som to začala hneď googlit či to nieje zdraviu nebezpečné. To čo som sa dozvedela ma neskutočne vystrašilo, kedže sa jednalo a izbičku môjho dieťaťa tak som neváhala našla som stránku profimaliar.sk ktorý sa tomu venuje a problému ma zbavil raz a navždy. Je to už cez rok a izba je krásne čistá so sviežim vzduchom. Ďakujem a odporúčam :-))

Alexandra Julasová