PREČO JE ČISTENIE FASÁDY TAK DÔLEŽITÉ?

Na fasáde bytových domov sa každý deň usádza prach, smog, mikroorganizmy, riasy, plesne, lišajníky a iné nečistoty. Je to prírodný proces a stretávame sa s ním všade okolo nás. Všetko začína mikroorganismami-baktériami, ktoré sa šíria vzduchom a sú schopné v krátkom čase zamoriť vonkajšie fasády ako aj steny v interiéry. Kvôli týmto znečisteniam môžu vznikať zdravotné problémy Vám a Vašej rodine. Dôležitou skutočnosťou je, že spóry plesní sa šíria pri vetraní z vonkajšej fasády do obytných častí domu. U plesní napadnutého domu bol vykonaný mykologický rozbor omietky, pri ktorej bola preukázaná vysoká koncentrácia plesní a prítomnosť ďalších mikroorganizmov - t.j. baktérií a kvasiniek vo vysokých koncentráciách. Na základe vykonaných rozborov akreditovaným laboratóriom bola zistená inhalácia až 5000 spor na 1m2. Preto je tu naša spoločnosť pre Vás pripravená zbaviť Vašu nehnuteľnosť od mikroorganizmov a znečistení za pomoci najmodernejšej vysokotlakej čistiacej technológii a certifikovaných prírodne odbúratelných špeciálnych chemických čistiacich prostriedkov.

Moja fasáda vyzerá stašne. Po viac ako 12 rokov sa na nej zhromaždovali nečistoty tak som si zavolal odborníkov. Po obhliadke sme sa dohodli na termíne, presnom postupe. Najskôr prebiehalo čistenie následne penetrácia a maľovanie. Som veľmi spokojný fasáda je krásne čistá a natretá úplne bezchybne. Ďakujem a odporúčam.

Martin Mach

 

Ochota, seriozne vystupovanie, profesionalita, perfektná cena dodržali všetko na čom sme sa dohodli. Za mňa perfektná skúsenosť. Mám viacero nehnuteľnosti a určite budeme spolupracovať aj v budúcnosti.

Dr.Pavol Majzner

 

Chalani mi čistili fasádu na mojom troj poschoďovom penzione. Na niektorých miestach bol zložitý prístup, ale so všetkým si bez problémov poradili perfektne zbavené plesní a nový náter dodali mojmu penzionu super vzhľad, Ďakujem odporúčam.

Jano Lukac

 

Galéria prác

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.