Airless striekacie zariadenie

Maľovanie striekaním je oveľa rýchlejšie a úspornejšie ako bežné maľovanie valčekmi/štetcami. Preto dokážeme bez problémov vymaľovať plochy o stovkách metrov štvorcových za jeden deň.Špecializujeme sa na obnovu a veľkometrážne maľovanie väčších priestorov, ako sú priemyselné haly, novostavby, obchodné a administratívne priestory - v interiéri aj exteriéri. Sme pripravení vymaľovať priestory v stovkách aj tisíckach metrov štvorcových za rekordne krátky čas. Vďaka použitiu vysokozdvižných plošín nemáme problém s výškami alebo ťažko dostupnými miestami. Aj pri maľovaní veľkých plôch však dbáme na detaily, pretože vieme, že tie rozhodujú. Aplikácia zabezpečuje súvislú a rovnomernú štruktúru vrstiev na všetkých povrchoch, a preto ponúka vynikajúcu kvalitu povrchu, najmä v porovnaní s konvenčnými aplikáciami so štetcom a valčekom. Kvalita náterov je jemnejšia, a teda pre koncového klienta sa jedná o kvalitnejší náter. Aplikácia striekaním je najlepšou voľbou použitej technológie pre nanášanie farby.

Recenzie

Spolupracujeme už vyše roka. Máme za sebou veľa projektov a zatial najspolahlivejšia a najprofesionálnejšia partia s akou som kedy spolupracoval.

Ing. arch. Peter Blumský 

Renovácia mojej výrobnej haly vyše 2000m mali potrebnú techniku, super prístup a všetko do bodky splnili za mna velká spokojnosť.

Stanislav Paklus 

Striekali mi velký rodinný dom s pociatku som si nebola istá či si to nechám vymaľovať pomocou airlees-striekacej technológie pretože som to nepoznala ale teraz to vôbec nebanujem je to dokonale nádherná malovka,vUrčite odporúčam!

Veronika Matějová

 

Galéria prác

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.