Stierky a omietky

Sadrové stierky- Sú skvelá voľba ak sa Vám Vaše steny nepáčia majú nerovný, hrboľatý alebo príliš popraskaný povrch. Práve pre perfektne rovný a hladký povrch sú sadrové stierky tou najlepšou voľbou. Taktiež ak má Vaša stena množstvo vrstiev starých farieb, ktoré potrebujete oškrabať, pravdepodobne sa tiež nevyhnete stierkovaniu. Stena zbavená starých náterov sa premení na povrch s nerovnosťami a škaredým vzhľadom, ktorí nezakryjú ani tri vrstvy interiérovej farby. Vtedy prichádza na rad stierkovanie.

Tenkovrstvé omietky- Tieto omietky sú skvelá voľba na povrchy z pórobetónových tvárnic a betónu v interiéri aj exteriéri. Veľmi často sa používajú v bytovkách priamo na panel alebo v rodinných domoch, kde sú steny vymurované z pórobetónových tvárnic, ako sú ytong a porfix.

Super velmi som bol spokojný s partiou chlapov ktorý mi robili v byte kompletnú rekonštrukciu stien a to odstránenie starej omietky následne nanesenie novej omietky a vymalovania. Prístup a profesionalita na vysokej úrovni.

Michal Malkovič

 

Dobrý den, chcem sa podelit o velmi dobrú skúsenosť s majstrami od profimaliar.sk kúpil som starší 4i byt kde bolo velké množstvo starej vrstvy malovky, ktorú bolo treba odstránit a steny vystierkovať sadrovou stierkou. Konečný efekt je fantastický úžasne rovný a hladký povrch. Stteny sú ako nové. Určiite odporúčam!!!

Ing.Pavol Polák 

Taktiež musím pridať velmi pozitívnu recenziu a jak vidim tak chalani ich majú viac ako dosť a ani sa nečudujem. S takým pristupom a tak skvele odvedenou prácou som sa ešte nestretla. Páni mi robili nové omietky v staršom dome a som nad mieru spokojná. Hned som odporučila aj znamej ktorá sa taktiež chystá na rekonštrukciu. Za mna 100 bodov zo 100.

Skarlet Poliková 

Galéria prác

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.