Airless striekané maľovanie

Poskytujeme maľovanie striekaným tzv. AIRLESS systém, ktorý sa perfektne hodí na vymalovanie novostavieb, kde ešte nie sú podlahy a nábytok. Samozrejme ho používame aj v už obývaných domoch a bytov s tým rozdielom, že sa musí všetko pedantne pozakrývať, to však nie je žiadny problém. AIRLESS maľovanie ma niekoľko výhod striekaná maluvka má krásny jednotný povrch nie je na ňom vidieť pásy od ťahania valčekom žiadne prechody ani čmuhy. Striekame každý druh omietok či už ide o sadrové alebo cementové samozrejme sa dajú striekať betónové povrchy, drevené povrchy a všetky povrchy, ktoré znesú farbu. Ďalšie výhody sú, že šetríte peniaze, pretože striekaná maluvka trvá o 60% menej času, ako s valčekom a je neporovnateľne kvalitnejšia. Nižšie nájdete recenzie od našich spokojných zákazníkov a ešte nižšie reálne fotky z dokončených zákazok. My sme overení maliari a ľudia nás poznajú, preto neváhajte a obráťte sa na nás.

Dlho som hladal nejakých serióznych majstrov na vymalovanie môjho novo postaveného dvoj poschodového domu. Vedel som, že chcem malovať systémom striekania a kamoš mi odporučil stránku profimaliar.sk pretože mal s nimi už skúsenosti. Musím povedať, že aj ja som bol nadmieru spokojný perfektne vymalované super cena, úžasný prístup!!Určite odporúčam!!

JUDr. Peter Kvor

 

Hľadala som maliara na vymalovanie rodiného domu a na facebooku na mna vybehla reklama že striekané maľovanie. Z počiatku som nevedela čo to je, pretože som o tom ešte nepočula ale po prezretí fotiek sa mi to velmi páčilo. Tak som sa rozhodla práve pre vymalovanie striekaním a som nadmieru spokojná je to krásne hladké biele bez jedinej chybičky.

Kvetoslava Bilíkova

Dobrý den, dovolte aby som sa podelila o super skúsenosť s maliarom Pavlom ktorý nám maloval náš bungalov v Bernolákove. Po telefonickom dohovore prišiel na obhliadku všetko perfektne vysvetlil, nacenil dohodli sme si termín ktorý dodržal. Malovanie robil strikaním a bolo to absolútne úžasné, krásne steny, úplne hladké, bolo to rýchle a za super cenu. Absolútna SPOKOJNOST..

Lucia Olsková

 

Som velmi rád, že som narazil práve na striekanú maluvku, pretože je to absolútne perfektné. Spolu s manželkou sme si nechali vymalovať našu novostavbu a obaja sme velmi spokojný. Naozaj krásna štruktúra. Pan maliar bol velmi ústretový a čo slúbil to dodržal. Dohodli sme sa aj na dalšej spolupríci hned ako sestra dostavá dom :)) 

Mudr.Michal Majko

Dobrý den, moja firma sa venuje výstavbe nízkonákladových rodinných domov a už druhý rok využívam služby od profimaliar.sk Zo systémom Airless som velmi spokojný. Chalani dodržujú všetky predpísané technologické postupy žiadne tak že šup šup rýchlo zobrať peniaze. Farba perfektne drží žiadne praskanie ani vypukliny sú to fakt profíci vždy s nimi rád spolupracujem. Odprúčam!

Ing.Pavol Veselý

Užasné rýchle a cenovo dostupné a tie steny vyzerajú úplne top!! Chalani boli super všetky okná polepili a po malovani všetok bordel odniesli. Ak by som sa mala znova rozhodovať urcite profimaliar.sk

Andrea Mullerová 

Galéria Prác

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.