Maľovanie bytov a rodinných domov

Maľovanie býva veľmi nepríjemnou až desivou záležitosťou pre vetšinu ľudí, ktorí si chcú vymaľovať. Preto nechajte maľovanie na nás. Ušetríte si veľa nervov ešte viacej času a budete mať istotu, že to bude technologicky správne vymalované pri použitých vhodných materiálov pre dlhodobú trvácnosť a odolnosť Vašich stien, aby ste sa už k tomu nemuseli tak skoro vracať. Prídeme na obhliadku s všetkým Vám poradíme, navrhneme najlepšie riešenie, pretože nie každá farba je vhodná na každú stenu a nie každý postup je ten správny. My máme dlhoročné skúsenosti a za sebou veľké množstvo dokončených projektov a taktiež veľa skúseností s rôznymi materiálmi, preto najlepšie vieme, ktorý sa kam hodí a kde naopak môže spôsobiť časom závady. Nižšie nájdete recenzie od našich spokojných zákazníkov a ešte nižšie reálné fotky z dokončených zákazok. My sme overení maliari a ľudia nás poznajú, preto neváhajte a obráťte sa na nás.

Z airless striekaním stien som sa stretla po prvý krát ale bola som ohromená ako kvalitne a rýchlo mi to spravili. Za mňa odporúčam.

Mgr. Hanka Musová 

Dobrý den, dovolte aby som sa s Vami podelil o moju pozitívnu skúsenosť s majstrom ktorý mi maľoval 2.poschoďový rodinný dom v Záhorskej Bystrici bol veľmi milý, profesionálny detailista, na 100% dodržal čo slúbil. Práca nádherne odvedená. Za mňa urcčte najprofesionálnejší a cenovo najdostupnejší Maliar v BA!!!

JUDr. Peter Kvašo

Perfektná práca odporúčam! Páni mi maľovali 3 izbový byt v Petržalke krásna štruktúra stien, profesionálna práca odvedená rýchlo a kvalitne a za veľmi prijatelnú cenu.

Anton Klluch 

Bola som veľmi spokojná. Môj byt je teraz krásne žiarivo bielý bez žiadneho fľaku alebo viditelnej stopy po ťahu valca určite odporúčam maľovanie pomocou striekacieho zariadenia. Je to rýchle, krásne a cenovo dostupnejšie ako klasické valcovanie.

Ing.Viera Majlová

Chalani všetko detailne pozakrývali, steny očistili, napenetrovali všetko presne tak ako sa to má robiť. Žadne výhovorky konečný výsledok úžasný po sebe zanechali poriadok.

Veronika Elová

Spolupracujeme už dlchšie a za mňa vždy velká spokojnosť profesionálne odvedená práca za najlepšiu cenu v Bratislave.

ing. Andrej Varoh 

Galéria Prác

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.