Maľovanie bytov a rodinných domov

Maľovanie býva velmi nepríjemnou až desivou záležitosťou pre vetšinu ludí, ktorý si chcú vymalovať Preto nechajte maľovanie na nás. Ušetríte si vela nervov ešte viacej času a budete mať istotu, že to bude technologicky správne vymalované pri použití vhodných materiálov pre dlhodobú trvacnosť a odolnosť Vašich stien, aby ste sa už k tomu nemuseli tak skoro vracať. Prídeme na obhliadku zo všetkým Vám poradíme, navrhneme najlepšie riešenie, pretože nie každá farba je vhodná na každú stenu a nie každý postup je ten správný. My máme dlhoročné skúsenosti a za sebou velké množstvo dokončených projektov a taktiež vela skúseností s rôznými materiálmi, preto najlepšie vieme ktorý sa kam hodí a kde naopak môže spôsobiť časom závady. Nižšie nájdete recenzie od našich spokojných zákazníkov a ešte nižše reálné fotky z dokončených zákazok. My sme overený maliari a ľudia nás poznajú preto neváhajte a obráťte sa na nás.

Referencie

Z airless striekaním stien som sa stretla po prvý krát ale bola som ohromená ako kvalitne a rýchlo mi to spravili. Za mňa odporúčam.

Mgr. Hanka Musová 

Dobrý den, dovolte aby som sa s Vami podelil o moju pozitívnu skúsenosť s majstrom ktorý mi maľoval 2.poschoďový rodinný dom v Záhorskej Bystrici bol veľmi milý, profesionálny detailista, na 100% dodržal čo slúbil. Práca nádherne odvedená. Za mňa urcčte najprofesionálnejší a cenovo najdostupnejší Maliar v BA!!!

JUDr. Peter Kvašo

Perfektná práca odporúčam! Páni mi maľovali 3 izbový byt v Petržalke krásna štruktúra stien, profesionálna práca odvedená rýchlo a kvalitne a za veľmi prijatelnú cenu.

Anton Klluch 

Bola som veľmi spokojná. Môj byt je teraz krásne žiarivo bielý bez žiadneho fľaku alebo viditelnej stopy po ťahu valca určite odporúčam maľovanie pomocou striekacieho zariadenia. Je to rýchle, krásne a cenovo dostupnejšie ako klasické valcovanie.

Ing.Viera Majlová

Chalani všetko detailne pozakrývali, steny očistili, napenetrovali všetko presne tak ako sa to má robiť. Žadne výhovorky konečný výsledok úžasný po sebe zanechali poriadok.

Veronika Elová

Spolupracujeme už dlchšie a za mňa vždy velká spokojnosť profesionálne odvedená práca za najlepšiu cenu v Bratislave.

ing. Andrej Varoh