Prečo sa rozhodnúť pre profimaliara?

11.11.2021

Naša spoločnosť si zakladá na profesionalite a o to viac sa snažíme vyhovieť všetkým požiadavkám našich klientov. Naši zamestnanci sú skutočnými odborníkmi a práve preto je pre nich dôležité viesť s každým z našich klientov dialóg, ktorý pomôže splniť všetky predstavy.Práve na to slúži prvotná obhliadka priestorov, ktoré majú prejsť potrebnou úpravou a následnou realizáciou maľovania. Každého vždy zaujíma primárne cena, ale najmä ona úzko súvisí s prvotnou obhliadkou, vymeraním priestorov, diagnostikovaním potrebných prác a návrhom materiálov.

Naši maliari sú pripravení poradiť vám, čo sa týka použitia špeciálnych a kvalitných EKO materiálov, stanoviť množstvo, ktoré bude potrebné a radi vám poradia aj pri výbere farieb. Rovnako budú dbať na to, aby s vami odkonzultovali opodstatnenie výberu navrhovaného materiálu, napríklad do miestností ako kúpeľňa či kuchyňa, kde je väčší výskyt kumulovania pary a tak môže vzniknúť nebezpečenstvo rôznych plesní, pričom výber adekvátneho EKO materiálu zabráni vzniku týchto nežiaducich hostí vo vašom dome, byte alebo kancelárii.

Ďalšou a nemenej dôležitou úlohou našich profesionálov je informovať vás o predpokladanom rozsahu prác a dohodnúť si s vami termíny, ktoré budú najviac vyhovovať vám a prispôsobia sa vášmu časovému harmonogramu a možnostiam. Je dôležité uvedomiť si, že aj krátke stretnutie vie vyriešiť mnohé odpovede na otázky, ktoré by ste časovo omnoho náročnejšie riešili e-mailovou alebo telefonickou komunikáciou a preto vám odporúčame, vyskúšajte si nás osobne a my vás nesklameme.

Profimaliar.sk je správna volba!

Interiérové maľovanie realizujem po celom západnom Slovensku.Klientom zaručujem najprofesionálnejšie prevedenie maliarských prác. Pri použití AIRLESS striekacej techniky sa nemusíte obávať, že na stene budú vidieť prechody, flaky alebo iné nedokonalosti ako pri klasickom valčekovaní.Zaručujem dokonalý náter Vašej steny! Ponúkam maľovanie s pomocou vysokotlakovej Airlees striekacej technológie na profesionálnej úrovni. Veľa ľudí dnes hľadá kvalitný, rýchli a cenovo výhodný spôsob maľovania - my Vám ponúkáme riešenie. S touto technikou máme dlhoročnú prax a prvotriedne výsledky. Airlees striekacia technológia Vám ušetrí veľké množstvo času. Vymaľovanie priestoru trvá striekacou technológiou približne polovicu času oproti klasickému valčekovaniu. Našou striekacou technikou je možné dosiahnúť oveľa jemnejšiu štruktúru ako pri valčekovaní. Toto je žiadúce predovšetkým pri sádrokartónoch, a sádrových stierkách. Klasickým valcovaním môže dochádzať pri maľovaní k vytrhávaniu sádry zo stien, čo býva veľmi častým dôvodom reklamácií. Maľovanie striekaním tento problém eliminuje. Konečné výsledky sú fantastické, žiadné čmuhy od valčeka, žiadné stekance od farby, iba krásna jednotná štruktúra. Maľovanie aplikujeme na takmer všetky interiérové plochy či už ide o betón, drevo, železo, sádrokartón a všetky druhy omietok. Práce ohľadom maľovania pozostávajú v dôkladnej príprave priestoru -pozakrývanie vecí ako sú dvere, okná, nábytok a podlaha ochrannými fóliami. Následne si povrch pripravíme a to: zbavíme ho prachu, nečistôt a iných nerovností ako sú diery, praskliny ak sa na povrchu nachádzajú. Ako prvé nanášame penetračný náter po jeho zaschnutí ideálne (24hod) začínáme zo samotným maľovaním každú stenu maľujeme dva krát. Dbáme najmä na perfektný jednotný nástrek farby aby mala stena v konečnom dôsledku nádhernú jednotnú štruktúru.